Projekto „UAB „VIRI TECHNOLOGIJA“ gamybos modernizavimas“ įgyvendinimas

Projekto „UAB „VIRI TECHNOLOGIJA“ gamybos modernizavimas“ įgyvendinimas

UAB „VIRI TECHNOLOGIJA“ įgyvendina 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės „Regio Invest LT+“ projektą „UAB „VIRI TECHNOLOGIJA“ gamybos modernizavimas“, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir įmonės lėšomis. Iš Europos regioninės plėtros fondo skirta finansavimo suma sudaro 226 183,00 Eur.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama investuoti į inovatyvią metalo gaminių gamybos įrangą. Įsidiegusi šią įrangą įmonė taps konkurencinga ne tik vietinėje rinkoje, tačiau ir visoje Europoje. Dėl vykdomų inovatyvių sprendimų, tiksliniams klientams įmonė galės pasiūlyti plataus spektro galutinius gaminius atitinkančius individualius klientų poreikius.
Gamybos modernizavimas padės padidinti įmonės darbo našumą ir prisidės prie įmonės pelno didėjimo bei tolimesnės įmonės plėtros vidaus ir užsienio rinkose.

Daugiau informacijos apie projektą: http://www.esinvesticijos.lt/lt/paraiskos_ir_projektai/uab-viri-technologija-gamybos-modernizavimas