Moduliniai namai

Moduliniai namai 1

Moduliniai namai iš lengvo plonasienio karkaso (LPK): UAB VIRI TECHNOLOGIJA - Lietuvos gamintojas kuris sukūrė LPK technologijos industriją Baltijos šalyse. Su jumis nuo 2011 metų. 

Mes specializuojamės gaminant modulinių tipų konstrukcijas iš lengvo plonasienio metalinio profilio. Mūsų siūloma produkcija pasižymi aukštos kokybės, architekturinių lankstumų ir nedidelių svorių. VIRI TECHNOLOGIJA specializuojasi – tik projektavimų ir konstrukcijos gamyba. Todėl nuolat siūlome palankios sąlygas naujiems partneriams, ieškantiem patikimo ir atsakingo konstrukcijos gamintoją. 

Kainos ir kokybė

Modulinių namų kainos yra viena iš svarbiausių temų, kurios domina mūsų klientus. Mes siūlome konkurencingas kainas ir nepriekaištingą techninės užduoties atlikimą. Su mūsų profesionaliu projektavimo ir konstravimo skyriumi, galime užtikrinti, kad jūsų konstrukcijos bus suprojektuotos ir pagamintos pagal aukščiausius standartus.

Individualūs projektai

Mūsų komanda nuolat prisitaiko prie kiekvieno kliento modulinio namo konstrukcijos poreikių. Nesvarbu, ar tai būtų nedidelis namas, ar erdvus gyvenamasis namas, mes pasiruošusi įgyvendinti bet kokį projektą. Mes dirbame su jumis nuo pradžios iki pabaigos, užtikrindami, kad jūsų vizija taptų realybe.

Moduliniai namai 2

Statyba ir projektavimas

Mūsų modulinių namų gamyba vykdoma greitai ir efektyviai. Pasirinkdami mūsų konstrukcijas, galite būti tikri, kad statybos procesas bus sklandus ir be rūpesčių. Vieno standartinio namo gamyba užtrunka tik apie 3 valandas. 

Atsiliepimai ir katalogas

Mūsų klientų modulinių konstrukcijų atsiliepimai yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Kviečiame peržiūrėti mūsų modulinių gaminių katalogą ir susipažinti su įvairiais projektais, kuriuos sėkmingai įgyvendinome.

Gamintojai ir partnerystė

Esame patikimi modulinių sprendimų gamintojai, kurie siekia ilgalaikio ir naudingo bendradarbiavimo su kitomis įmonėmis. Ieškome partnerių, kurie specializuojasi apdailos ir įrengimo darbų srityje, kad galėtume kartu siūlyti savo paslaugas. Jei esate suinteresuoti tapti mūsų partneriu, susisiekite su mumis. 

Kontaktai

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas ar pradėti bendradarbiavimą, parašykite mums į viri@viri.lt. Mūsų komanda visada pasiruošusi atsakyti į jūsų klausimus ir padėti įgyvendinti jūsų svajonių projektą.

Užklausa sėkmingai išsiųsta!