Sienų plokštės

Sienų plokštės, pagamintos taikant mūsų technologiją, pasižymi išskirtine geometrija ir lygiu paviršiumi, ir gali būti naudojamos lakštinėms apdailos medžiagoms tvirtinti: gipso kartonui, OSP, cemento pluošto plokštėms ir kt. Konstravimo skyrius pažymės planuojamų durų, langų, ventiliacijos angas pagal parengtą projektinę dokumentaciją, o įranga pagamins tikslių išmatavimų konstrukcijos elementus, kuriuos statybos vietoje pagal surinkimo dokumentus greitai ir lengvai surinks bei sumontuos mūsų darbininkai. Taip mes išvengiame taip vadinamo „žmogiškojo faktoriaus“ poveikio, t.y. galimų klaidų (netikslių dydžių, medžiagų pereikvojimo), mažiname statybos atliekų kiekius (išnaudojame 100% pristatytos produkcijos), spartiname statybos procesą (konstrukcijos surenkamos itin greitai, nereikia derinti geometrijos ir sienų plokštumų).

 

Kam naudojamos mūsų sienų plokštės?

external walls

  • Vidaus pertvaroms (sienos tarp biurų, butų, kambarių)
  • Frontonams
  • Vidaus moduliams/skyriams
  • Grindiniams (grindims arba sienoms)
  • Atitveriančios plokštės

Pastaruoju metu atitveriančių plokščių populiarumas auga, jos plačiai naudojamos monolitiniams ir daugiaaukščiams pastatams statyti, nes leidžia sumažinti pamatams tenkančią apkrovą ir pagreitinti visą statybos procesą. Jų įrengimui nereikia brangios kėlimo įrangos, jų geometrija itin tiksli, jų surinkimas ir montavimas trinka itin trumpą laiką. Sienose gali būti iš anksto padarytos technologinės skylės skirtos elektros laidams, vandentiekio vamzdynams ir komunikacijoms kloti.
Sienų plokštės gaminamos iš konstrukcinio plieno, kurio takumo riba nuo 350 iki 550 MPa, tai reiškia, kad mes siūlome laikančiąsias sienas, galinčias atlaikyti itin dideles apkrovas.

Sienų plokštės – tai optimalus sprendimas ieškantiems patogaus ir praktiško didelių vidaus patalpų, skurtų biurams ir butams, įrengimo būdo. Puikio geometrijos, lengvos ir tvirtos plokštės – padės Jums laiku išspręsti racionalios statybos klausimus ir pagrįstai pasinaudoti turimomis lėšomis.