Sodo gaminiai

Sodo gaminiai ir kitos metalo konstrukcijos, pagaminti iš plonasienio cinkuoto profilio, pasižymi išskirtine kokybė ir lengvų svorių. Gaminių įvairovė ir produkcijos kokybė bei mažas svoris yra vienas iš geriausių kainos atžvilgiu pasirinkimų. Visa produkcija pagaminta iš statybinio cinkuoto metalinio profilio klasės S350GD. Visos siūlomos konstrukcijos yra pritaikytos prie aukščiausių sniego ir vėjo apkrovų ir atitinka visus Europos standartus.

Mūsų produkciją suprojektuotą tokių būdų, kad kiekvienas žmogus galėtų savarankiškai be jokios specialios įrangos ar pagalbos surinkti įsigytą produktą. Mūsų siūlomos prekės komplektuojamos su surinkimo instrukcijoms LT, ENG kalbą ir visais reikalingais tvirtinimo elementais. Mes garantuojame kokybišką ir greitą produkcijos surinkimą be jokio vargo. 

Siūlomos prekės yra pristatomos visame pasaulyje. Mūsų įmonės politiką siūlo palankias sąlygas bendradarbiavimui su kitom įmonėm ir praktikuoja B2B pardavimus.

Nustatykite savo poreikius ir norus o mes pasirūpinsime jų įgyvendimų UAB VIRI TECHNOLOGIJA. Tel: +37061818072, email: mb@viri.lt

Mes siūlome

Šiltnamio karkasai

Mes gaminame aukštos kokybės šiltnamius, kurie pasižymi puikiomis tvirtumo savybėmis. Mūsų šiltnamiai atlaiko didelę sniego ir vėjo apkrovos, todėl galite būti ramūs, kad jie tarnaus net ir pačiomis nepalankiausiomis oro sąlygomis. Šiltnamių karkasai yra lengvai surenkami, todėl neturėsite jokių problemų su montavimų – kiekviena detalė turi savo markiravimą. Be to, mūsų šiltnamiai yra suprojektuoti tam, kad konstrukcija būtų galima uždengti su standartinių polikarbonatų.

Ir svarbiausia, mūsų gaminiai yra itin patvarūs ir užtikrina ilgalaikį naudojimą – jie tarnaus jums dešimtmečius.

Šiltnamio pamatai

Vienas iš populiariausių gaminių Lietuvoje ir visame pasaulyje. Metaliniai cinkuoti pamatai standartinems šiltnamiams. Siūlome daugybę pamatų variantų, kurie pritaikomi bet kokiam standartiniam ir nestandartiniam šiltnamių variantui. 

Mūsų produktas ne tik paprastai surenkamas, bet ir ypač atsparus rūdijimui, todėl ilgai išlaiko savo savybes ir estetinę išvaizdą. Konstrukcija užtikrina stabilumą ir patikimumą, o papildomos kojelės garantuoja tvirtą sujungimą su pagrindų. Produktas lengvai transportuojamas ir pristatomas visame pasaulyje.

IBC konteinerių stovai

Metalinis cinkuotas stovas, skirtas 1000 l IBC konteineriams, yra universalus sprendimas jų naudojimui. Šis paprastai surenkamas karkasas yra lengvas ir patogus. Konstrukcijos svoris yra tik 46 kg, todėl jį galima lengvai pritaikyti prie bet kokio nelygaus paviršiaus.

Be to, verta pažymėti, kad dažniausiai IBC konteineriai yra pastatomį tiesiai
ant EURO paletės, kas nėra saugu. Tačiau mūsų produktas suteikia saugų naudojimą ir garantiją.

Sandėliukai ir lauko pavėsinės

Sandėlių ir pavėsinių karkasų gamybą. 
Sukurti karkasu variantai išsiskyrė tvirtu rėmu ir erdvė, puikiai tinka saugoti įrankius. Konstrukcija lengvai montuojama o modulinė struktūra leidžia greitai ir paprastai sukurti patogią ir efektyvią saugojimo erdvę, biūra, dirbtuvė ar net pirtį. 

Šios konstrukcijos struktūrą atlaiko įvairias oro sąlygas ir suteikia patikimą bei ilgalaikį sprendimą saugoti daiktus, modernizuoti sklypo vietovė arba sukurti sau patogia darbo aplinką.